BlueBubble - z zamiłowania do świata, do ludzi, do miejsc, do chwil, tych zwyczajnych i niezwyczajnych.

Dla Nas nie ma złych ofert są tylko oferty źle dopasowane do potrzeb i oczekiwań zamawiającego. Nie obrażamy się, ani nie faworyzujemy zarówno kameralnych hotelików jak i dużych kompleksów w wydaniu "wszystko w cenie". Z dala od zgiełku czy w samym centrum wydarzeń - co kto lubi. Nie namawiamy, nie narzucamy - przede wszystkim Słuchamy! Słuchamy, co macie do powiedzenia i jak sobie wyobrażacie Wasze wymarzone wakacje.

Nasze oferty wypraw  skierowane są do Was. Jeśli cenicie sobie indywidualne podejście, spersonalizowaną ofertę i bezpieczestwo podróży, to jesteście w dobrym miejscu. Każdy program, który realizujemy, dopasowany jest do Waszych indywidualnych potrzeb. Naszą rolą nie jest narzucanie a doradztwo, nie wymądrzanie a dzielenie się wiedzą,  a ponieważ wiedzę mamy to wiemy jak doradzić i jak zainspirować.

W BlueBubble nie funkcjonuje pojęcie turnusowości. Jak myślicie – dlaczego? Ponieważ szanujemy Wasz czas oraz wiemy, ile dziś znaczy możliwość podróżowania i odkrywania świata w taki sposób, jaki Wam odpowiada. Dlatego zamiast wciskania Was w katalogowe terminy oferujemy przygotowanie oferty, która pod każdym względem będzie spełniać Wasze wymogi. Czy to nie  brzmi wygodnie? Wyobraźcie sobie –  wyjeżdżacie dokładnie wtedy, kiedy Wam to odpowiada. Wypoczywacie dokładnie tyle, ile potrzebujecie i zwiedzacie  dokładnie te miejsca, które Was interesują.

BlueBubble zabierze Was w podróż, która będzie czymś więcej – będzie spotkaniem ze światem i jego największymi skarbami.

 

Mr BABLOWSKI

Nigdy nie wiemy, gdzie Pan Bablowski się znajduje. Serio! Podróżując między dziewiczymi plażami i kolorowymi rafami, między osadami ostatnich rdzennych plemion i tętniącymi metropoliami, zbiera dla BlueBubble bezcenne pomysły. Ekscytujące wycieczki, pełne przygód wyprawy i kojące zmysły pobyty pod palmami – wyszukuje dla Was tylko najlepsze z najlepszych. To prawdziwy koneser podróży, którego doświadczenie pozwala poznać świat z każdej strony. Od bezdroży dżungli i tajemnic antycznych cywilizacji po ekscytujący świat wieżowców i metropolii – Jan Podróżny wszędzie, gdzie trafi, odnajduje się znakomicie. Testując na własnej skórze każdy hotel, restaurację czy lokalną atrakcję, pomaga nam przygotować dla Was tak wyjątkowe podróże.

To właśnie jego pasji odkrywania smaków świata oraz otwartości na spotkania z kulturami BlueBubble zawdzięcza to, co w podróży najcenniejsze – inspiracje. Tajemnicze obrzędy "zaginionych plemion", kulinarne przygody z kuchnią świata czy spotkania z highlifem wielkich miast – to tylko niektóre z nich!

Każda z jego porad jest bezcenna – bo sprawdzona na własnej skórze. Dlatego jakiekolwiek byłyby Wasze plany wakacyjne – to właśnie dzięki radom Jana Podróżnego sprawiamy, że są one niezapomniane i niepowtarzalne.

SEBASTIAN

Sebastian - rodowity Krakus, z natury obywatel świata, z zamiłowania koszykarz, początkujący trhiatlonista. Propagator wolnego rynku i teorii Miltona Friedmana. W turystyce znalazł się z przypadku i na dobre to wszystkim wychodzi. W BlueBubble odpowiedzialny za sprawne działanie biura i motywację. W rozmowie asertywny, pewny swojej wiedzy i doświadczenia. Niezastąpiony w koordynowaniu wyjazdów o charakterze sportowym, w szczególności maratony i trhiatlon.

BARTOSZ

Bartosz - wygadany smakosz dobrego steka, koneser dobrze wytrymowanej brody, szeroki uśmiech. Człowiek ceniący nade wszystko jakość i dokładność. W programach przygotowanych przez Bartosza nie ma miejsca na przypadek, wszystko jest przemyślane i zapięte na ostatni guzik. To z Bartoszem ustalicie wszystkie szczegóły swojej następnej podroży z BlueBubble - 4 dni na plaży w cieniu palmy z orzeźwiającym kokosem w ręku - proszę bardzo, z plecakiem po górach Sapa w Wietnamie - z przyjemnością, rowerem przez Kolumbie - to nie takie trudne.

Zaświadczenia i certyfikaty

Zgodnie z wymogami Ustawy z dnia 24 listopada 1997 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. 2017, poz 2361 oraz Dz.U. 2020, poz 2139), jesteśmy wpisani do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (numer ewidencyjny 39871, wpis do Rejestru Marszałka Województwa Śląskiego numer 1717) oraz posiadamy ważną Gwarancję Ubezpieczeniową o numerze 2243253708.

Napisz do nas