Tajlandia nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych destynacji.
Ten kraj oferuje turystom różnorodność i bogactwo atrakcji niespotykane w innych miejscach.
Krzyżują się tu wpływy kultur praktycznie z każdego zakątka Azji, co znajduje odbicie w miejscowych w obyczajach, architekturze i kuchni.
Przyjezdni na pewno nie będą narzekać na nudę.
Dodajmy do tego bardzo gościnnych i sympatycznych ludzi, jedną z najsmaczniejszych kuchni świata, a przepis na udaną wyprawę mamy zagwarantowany.

Kiedy jechać

Klimat Tajlandii jest bardzo zróżnicowany, dlatego praktycznie przez cały rok można odwiedzać ten kraj z powodzeniem licząc na udaną pogodę.
Nie oznacza to jednak, że przez cały rok w każdym miejscu jest wymarzona pogoda.
Tajlandia znajduje się w strefie klimatu tropikalnego i występują tu pory zarówno sucha jak i deszczowa, jednakże z powodu bardzo zróżnicowanych czynników geograficznych pory te w różnych miejscach nie pokrywają się. W czasie, gdy w jednej części możemy liczyć na słoneczny i bezdeszczowy wypoczynek, w innym regionie kraju mogą występować obfite i ulewne deszcze. Dlatego planując podróż do Tajlandii warto skorzystać z wiedzy ekspertów, takich jak my.

       
       
Oferty

Hotele

River Kwai Jungle Rafts
Kanchanaburi - rzeka Kwai Dryfujący hotel - bambusowe chatki na tratwach - utrzymane w tradycyjnym i lokalny stylu

Hotel składa się z bambusowych chatek położonych na dryfuących tratwach, które zacumowane są do pomostu wzdłuż brzegu rzeki Kwai w prowincji Kanchanaburi (ok. 30 km od granicy z Birmą). Otoczenie w tym miejscu jest zdominowane przez bujną zieleń, która porasta górzyste tereny, tworząc prawdziwą dżunglę. Pokoje wyposażone są w drewniane meble nawiązujące stylem do lokalnych tradycji, wygodne łóżka z moskitierami, własne łazienki, wiszące hamaki na tarasie oraz lampy naftowe (w hotelu nie ma elektryczności).

Tup Kaek Sunset Beach Resort
Krabi Bezpośrednio przy kameralnej plaży - basen - restauracja i bar - darmowe Wifi

Tup Kaek Sunset Beach Resort jest nieodkrytym rajem, otoczonym egzotycznym krajobrazem i naturalnym blaskiem plaży Tupkaek w prowincji Krabi. Położony na uboczu w rozległych tropikalnych ogrodach,  jest doskonałym miejscem na relaks ciała i umysłu. Możecie obudzić się w tropikalnej scenerii tuż przy ustronnej plaży TupKeak, spędzić dzień, uprawiając sporty eko-wodne, ochłodzić się kąpielą w górskim potoku lub po prostu odpoczywając nad brzegiem morza albo w basenie.

Centara Anda Dhevi Resort & Spa
Krabi Basen ze zjeżdżalnią - 2 bary - restauracja - siłowania - pralnia - SPA - innformacja turystyczna.

Położony w niewielkiej odległości od miękkich piasków Nopparathara i Ao Nang, hotel Centara Anda Dhevi Resort & Spa Krabi stanowi doskonałą bazę wypadową dla korzystania z licznych atrakcji rejonu Krabi - oszałamiających miejsc o naturalnej urodzie, gdzie formacje wapienne górujące nad Morzem Andamańskim dzielą krajobraz z tropikalnymi wyspami i doskonałymi plażami. W okolicy nie też brakuje restauracji, sklepów i innych rozrywek, które urozmaicą nasze wieczory.