Malediwy to synonim słowa „raj” i „luksus w wyspiarskim wydaniu”. Wąski pas ponad 1000 koralowych wysp i wysepek, ułożonych w 26 atoli to miejsce, gdzie spełniają się marzenia. Śnisz o nurkowaniu między tęczowymi rafami koralowymi? A może – o wypoczynku z narzeczonym w luksusowej willi, zawieszonej zaledwie metr nad kobaltowymi wodami prywatnego atolu? Czy kusi cię, by poczuć zapach luksusu w ekskluzywnym resorcie, odciętym od świata przez rafę? Luksusowe atole Malediwów są co roku wskazywane jako najbardziej prestiżowy kierunek dla miłośników wypoczynku spod znaku pięciu gwiazdek i zapewniają gościom każdy rodzaj wypoczynku.
Luksusowe resorty na Malediwach przyciągają turystów, którzy poszukują idealnych plaż, pokrytych najdrobniejszym i najbielszym piaskiem, ale nie tylko. Czołowe hotele światowej klasy łączą tu azjatycką gościnność i wyrafinowany design, inspirowany naturą archipelagu. Co dokładnie czeka na wytrawnych koneserów wyspiarskiego życia w przestronnych, otoczonych nad oceanem apartamentach?
Wypoczywając w jednej z zaledwie 50 wodnych willi resortu Park Hyatt Maldives Hadanaa można uciec od zgiełku, zanurzając się w błękitne wody jednego z najgłębszych atoli świata. Od eksplorowania głębin oceanu wolimy wyprawy w głąb malediwskiej dżungli? Wystarczy postawić nogę na katamaranie Four Seasons Explorer, by spod progu jednej z willi resortu Four Seasons Landaa Giraavaru elegancka łódź zabrała nas do tropikalnego świata Atolu Baa (Rezerwat Biosfery UNESCO). Podczas rejsu każdy znajdzie czas na nurkowanie lub snorkelling, trekking przez gęste gaje palmowe lub zanurzanie się w delikatnym piasku najpiękniejszych plaż tej części świata. Na gości Chenal Blanc Randheli czeka natomiast absolutna błogość i światowej klasy luksus, któremu nie mogą oprzeć się książęta i księżne. To nie jedna, a 45 prywatnych wysepek, które chroni naturalna bariera rafy koralowej. Ekskluzywne wille z prywatnymi basenami zdają się tu unosić tuż nad powierzchnią oceanu, a komfortowe łodzie skaczące się na falach kołyszą delikatnie ciało i zmysły. Nic dziwnego, że w tym prywatnym kawałku raju wypoczywają ci, którzy cenią nie tylko luksus, ale i pełną dyskrecję – Książę William i Księżna Kate.
Nieważne, jak wyobrażamy sobie prawdziwie luksusowe wakacje — Malediwy wiedzą, jak powinny wyglądać. Jeżeli więc kusi nas, by odszukać własny raj pośrodku oceanu, Blue Bubble zaplanuje go w perfekcyjny sposób.