Gdyby Walt Disney urodził się w Azji swój słynny Disneyland stworzyłby na wyspie Sentosa. Ten olbrzymi park rozrywki, położony u wybrzeży miasta, przyciąga setki tysięcy turystów, złaknionych beztroskiej zabawy w świecie fantazji – dlatego warto zaplanować tu wypełnione wrażeniami popołudnie.
Zabawa na Sentosa Island trwa cały czas i obudzi dziecko w każdym z nas. Kusi nas wejście na pnącą się ku niebu Tiger Sky Towernajwyższą wieżę obserwacyjną w Azji (131 metrów)? A może — poznanie na własnej skórze, jak wyglądało życie rekruta armii brytyjskiej w XIX-wiecznym forcie Siloso? Zetknięcie się nos w (nawoskowany) nos z galerią sław w gabinetach galerii Madame Tussauds? Na magicznej wyspie Sentosa wszystko to jest możliwe!
Prawdziwą perełką wyspy rozrywki są atrakcje, które skrywa imponująco rozległy kompleks Resorts World Sentosa. Na dorosłych miłośników adrenaliny czeka tu m.in. pierwsze w Singapurze kasyno, gdzie zagramy w egzotycznego bakarata, tai sai i pai gow – i, oczywiście, pokera. Niezależnie od wieku możemy natomiast rzucić się w wir przygody prosto z filmów w akcji. Gdzie? Oczywiście w parku rozrywki Universal Studios, który przeniesie nas w filmowo-baśniowy świat z planów filmowych „Wodnego Świata” czy „Battlestar Galactica”! Na koniec dnia zejdźmy do podwodnego królestwa płaszczek, delfinów, raf koralowych i rekinów w SEA Aquarium – jednym z największych akwariów na świecie, gdzie odkryjemy sekrety mórz i oceanów.

Oferty