Boracay to jedna z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych wysp na Filipinach. Naturalne piękno pokrytych najdelikatniejszym piaskiem plaż, oszałamiająca intensywnością świeża zieleń tarasów ryżowych i sprzyjająca życiu towarzyskiemu nieformalna atmosfera setek barów, rozsianych wzdłuż brzegów wyspy...to wszystko sprawia, że urlop na Boracay to najprawdopodobniej najlepszy pomysł na wyrwanie się z objęć zimy!

Na Boracay każdy osiągnie idealną równowagę między plażowaniem, aktywnym wypoczynkiem a nocnym życiem. Ciągnąca się przez ponad 3 kilometry słynna White Beach – jedna z najbardziej znanych plaż archipelagu — to miejsce, gdzie można złapać nie tylko zdrową dawkę witaminy D, ale i postawy dostarczającego adrenaliny kitesurfingu, wakeboardingu czy paddleboardingu.

Prawdziwym romantykom Boracay ma do zaoferowania jedne z najpiękniejszych i najbardziej spektakularnych zachodów słońca w całej Azji. Ten codzienny spektakl reżyserowany przez Matkę Naturę koniecznie należy obejrzeć z najbardziej nietypowej loży świata – małej łódki paraw, tańczącej z gracją się na błękitnych morskich falach!