Tajlandia nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych destynacji.
Ten kraj oferuje turystom różnorodność i bogactwo atrakcji niespotykane w innych miejscach.
Krzyżują się tu wpływy kultur praktycznie z każdego zakątka Azji, co znajduje odbicie w miejscowych w obyczajach, architekturze i kuchni.
Przyjezdni na pewno nie będą narzekać na nudę.
Dodajmy do tego bardzo gościnnych i sympatycznych ludzi, jedną z najsmaczniejszych kuchni świata, a przepis na udaną wyprawę mamy zagwarantowany.

Kiedy jechać

Klimat Tajlandii jest bardzo zróżnicowany, dlatego praktycznie przez cały rok można odwiedzać ten kraj z powodzeniem licząc na udaną pogodę.
Nie oznacza to jednak, że przez cały rok w każdym miejscu jest wymarzona pogoda.
Tajlandia znajduje się w strefie klimatu tropikalnego i występują tu pory zarówno sucha jak i deszczowa, jednakże z powodu bardzo zróżnicowanych czynników geograficznych pory te w różnych miejscach nie pokrywają się. W czasie, gdy w jednej części możemy liczyć na słoneczny i bezdeszczowy wypoczynek, w innym regionie kraju mogą występować obfite i ulewne deszcze. Dlatego planując podróż do Tajlandii warto skorzystać z wiedzy ekspertów, takich jak my.

       
       
Oferty

Hotele

River Kwai Jungle Rafts
Kanchanaburi - rzeka Kwai Dryfujący hotel - bambusowe chatki na tratwach - utrzymane w tradycyjnym i lokalny stylu

Hotel składa się z bambusowych chatek położonych na dryfuących tratwach, które zacumowane są do pomostu wzdłuż brzegu rzeki Kwai w prowincji Kanchanaburi (ok. 30 km od granicy z Birmą). Otoczenie w tym miejscu jest zdominowane przez bujną zieleń, która porasta górzyste tereny, tworząc prawdziwą dżunglę. Pokoje wyposażone są w drewniane meble nawiązujące stylem do lokalnych tradycji, wygodne łóżka z moskitierami, własne łazienki, wiszące hamaki na tarasie oraz lampy naftowe (w hotelu nie ma elektryczności).

Well Hotel Bangkok
Bangkok - Sukhumvit Centrum Sukhumvit - darmowe WiFi - odkryty basen - fitness - restauracja - bar

Well Hotel Bangkok to luksusowy obiekt położony w ścisłym centrum dzielnicy Sukhumvit. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje, centra handlowe, parki oraz stacja ASOK naziemnej kolejki BTS SkyTrain. Hotel oferuje swoim gościom komfortowe i przestronne pokoje, centrum fitness, odkryty basen, restauracje, bar oraz darmowe WiFi. W lokalach Eat Well Café i The Twist Bar & Bistro serwowane są pełne posiłki, wypieki, kawa oraz napoje orzeźwiające. Napoje dostępne są również w barze przy basenie.

Tup Kaek Sunset Beach Resort
Krabi Bezpośrednio przy kameralnej plaży - basen - restauracja i bar - darmowe Wifi

Tup Kaek Sunset Beach Resort jest nieodkrytym rajem, otoczonym egzotycznym krajobrazem i naturalnym blaskiem plaży Tupkaek w prowincji Krabi. Położony na uboczu w rozległych tropikalnych ogrodach,  jest doskonałym miejscem na relaks ciała i umysłu. Możecie obudzić się w tropikalnej scenerii tuż przy ustronnej plaży TupKeak, spędzić dzień, uprawiając sporty eko-wodne, ochłodzić się kąpielą w górskim potoku lub po prostu odpoczywając nad brzegiem morza albo w basenie.