Otoczona przejrzystymi, kobaltowymi wodami Koh Chang to wyspa marzeń każdego miłośnika przygody z naturą. Druga co do wielkości wyspa Tajlandii urzeka bogactwem świata przyrody. Czeka tu na nas kilkanaście szerokich plaż, pokrytych miękkim, białym piaskiem (w tym nasza ulubiona - Lonely Beach) oraz rafy, rozciągające się od samego brzegu w głąb zatoki. Podwodne labirynty uderzają różnorodnością gatunków ryb koralowych, a oblewające je ciepłe i spokojne wody docenią zarówno doświadczeni nurkowie, jak i początkujący amatorzy snorkellingu.

Interior wyspy można eksplorować bez końca – znajdziemy tu wodospady i liczne strumyki, zanurzone w dziewiczej dżungli oraz górskie szlaki przecinające mocno pofałdowane serce wyspy. Urlop na Koh Chang to gwarancja niezapomnianej tropikalnej przygody... z dala od tłumów. W przeciwieństwie do innych równie popularnych wysp Zatoki Tajlandzkiej nie spotkamy tu tłumów.
Druga największa wyspa Tajlandii swoją nazwę („Wyspa Słoni”) zawdzięcza nietypowemu kształtowi, który przypomina najświętsze zwierzę tego kraju. Mamy zresztą spore szanse na spotkanie z owym potężnym zwierzęciem, spacerującym leniwie przez gęste lasy! Wakacje na Koh Chang to znakomita opcja dla wszystkich, którzy cenią czas i komfort. Bliskość lotniska w Bangkoku umożliwia szybkie i sprawne dotarcie do własnego bungalowu, a dobrze rozwinięta baza hoteli, resortów i centrów nurkowych gwarantuje beztroski i bezpieczny wypoczynek.